Poradíme vám
Podívejte se na naše rady:
Odhlučnění kotelny, výrobního agregátu a podobných zdrojů hluku
Popsaná aplikace se dá použít jak uvnitř, tak venku. Akorát s tím rozdílem, že pokud to provádíme venku, tak ke konstrukci přijde ještě nepromokavá zešikmená stříška, jelikož se na odhlučnění do konstrukce… Číst více »
Jak řezat akustickou pěnu?
Jak řezat různé typy akustických pěn zjistíte právě v tomto článku a hlavně ve videích, které jsme pro Vás připravili. Číst více »
Jak na odhlučnění podlahy?
Podlaha může být neočekávaným, ale o to zákeřnějším zdrojem hluku, který snadno otráví Vaše bydlení. V tomto článku si řekneme, jaké ruchy nejčastěji podlahou procházejí, kde se berou a hlavně, jak je co… Číst více »
Měření akustické pohltivosti - impedanční trubice
Metoda měření akustické pohltivosti pomocí impedanční trubice dokáže určit, jak dobře nebo naopak špatně libovolný materiál pohlcuje zvuk. Měření stojí na velmi jednoduchém principu a řeší potřebu přesného… Číst více »
Basová past: k čemu je dobrá?
Při zlepšování Vašich akustických podmínek určitě nezapomeňte na důležitou složku zvuku a to - basy. Basové frekvence mají... Číst více »
Odhlučnění zkušebny, studia
Často se nás ptáte jak naprosto odhlučnit zkušebnu nebo studio proti hluku ven. Reagujeme většinou tak, že se jedná o víceméně náročnější stavební úpravy za použití jiného materiálu (Isover, Rockwool).… Číst více »
Připevnění pěny na hmoždinku a vrut
Připevnění na hmoždinku se používá na povrch, kde lepidlo nedrží (špatný nátěr, stará vápenná omítka, čistá cihla apod..). Tento způsob připevnění patří k těm šetrnějším, ale je časově náročnější. Číst více »
Připevnění pěny na hranoly
Tento způsob je už spíše lahůdkou pro opravdové kutily a labužníky v oboru. Velkou výhodou tohoto připevnění je to, že nepoškodíte zdivo. Také si při tomto způsobu můžete udělat tzv. mobilní… Číst více »
Na jakém principu akustické materiály pracují?
Velmi laickou a názornou formou Vám nyní nastíníme, jak součinitelé akustiky pracují. Mezi největší úskalí ve zkušebnách, nahrávacích studiích, hudebních klubech, kulturních sálech, apod. je nežádoucí… Číst více »
Jakou pěnu vybrat?
Amatérské i poloprofesionální kapely jsou na základě našich zkušeností spokojeny se základní akustickou pěnou typu Sinus 3cm. Díky této pěně není zvuk na zkušebně „mrtvý“, avšak dokonale eliminuje… Číst více »
Jak přilepit akustickou pěnu
Na akustické pěny existuje speciální lepidlo ve spreji s názvem Sinus Live SK 600. Jeho výhoda spočívá ve snadném nánosu na podklady, snadno sním pokryjete celou plochu akustických panelů a minimálně prosakuje. Číst více »
Fámy o obyčejném molitanu a akustické pěně
S námi se můžete bez laciných náhražek skvěle slyšet, neničit si Váš jedinečný sluch a „nepřekřikávat se“ v nástrojích. Číst více »
Stáhněte si naši příručku ZDARMA.
Rád Vám poradím osobně:
Alexandr Fryč
fryc@akusticka-pena.cz
+420 737 887 777
Všední dny 10-17:00.
Pokud nezvedám,
zavolám zpět.
Protihluková izolace
Doručili jsme již přes 35 000 m2
Akustické pěny
- Jehlany
- V - profil
- Basstrap
- Basscube
- Complet
- Chocolate
- Cutter
- Dlaždice samozhášivé
- Panel
- Sinus
- Vlnky
Designové akustické prvky
- Univerzální akustický panel
- PET absorber Envizol
- PET panel designer
- Barevné akustické obklady
- Barevné akustické hexagony
- Melaminový panel
- Melaminové kruhy
- Melaminový obklad
- Akustický obraz office/home
Akustické závěsy
- Dimoutový závěs
- Molton 300g
- Saténový molton 320g
- Blackout molton
- Samet 390g
- Vlněný serž
- Vlněný serž extra
- Luxusní samet 700g
Profesionální akustické prvky
- Alfacoustic Ambient
- Akustický širokopásmový panel
- Chytrý PET paraván
- Akustický paravan
- Plexisklo před bicí